Štýlový 2i apartmán na Kréte

Predaj apartmánu, ktorý sa nachádza 20m od piesočnatej pláže Kalamouhania, je veľmi štýlový a typický grécky s výmerou 45 m2

Cena 149.900€

Hľadáte si svoje miesto na trávenie dovolenky? Svoj vlastný raj v najjužnejšom kúte Grécka? Skvelú investičnú príležitosť?

Toto všetko si Vám dovoľujem exkluzívne ponúknuť v originálnej rybárskej dedine na juhovýchode Kréty, v mestečku Makrygialos, ktorá je celoročne obývaná asi 1000 miestnymi obyvateľmi, avšak v lete sa mení na obľúbené letovisko, našťastie ešte stále nie veľmi komerčné.

Apartmán sa nachádza 20m od piesočnatej pláže Kalamouhania, je veľmi štýlový a typický grécky, ja by som to nazvala, že má dušu. Pozostáva z kuchyne spojenej s obývačkou, samostatnej spálne a kúpelne so sprchovým kútom a toaletou. Jeho výmera je 45m2. Na pozemku sa nachádza oddychová zóna s grilom. Apartmán je klimatizovaný, predáva sa zariadený.

Názor makléra: Makrygialos leží v zálive s piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora, ktorého atmosféru dotvára malebný rybársky prístav. Pri prechádzke po miestnej promenáde popri mori natrafíte na kaviarne či skvelé rybárske reštaurácie s morskými potvorami
V dedinke sú nielen typické domčeky domácich, ale vyrástli tu aj letné sídla zahraničných návštevníkov. Mnohí z nich tu vďaka počasiu trávia niekoľko mesiacov v roku, od skorej jari do neskorej jesene, keďže táto oblasť je známa 350-imi slnečnými dňami v roku.
Na tomto najjužnejšom pobreží Európy, obmývaným teplým Líbyjským morom objavíte svoj raj na konci sveta: nepreplnené pláže či tradičné taverny s domácimi špecialitami, ktoré si môžte vychutnať za viac než prijateľné ceny aj s nohami v piesku.
Tento apartmán svojou polohou a viac, ako prijateľnou cenou je skvelá investičná príležitosť.

V Grécku sa pri kúpe nehnuteľnosti viažu ku kúpnej cene nasledujúce poplatky:
3% daň z nadobudnutia nehnuteľnosti
1-3% poplatok notárovi
500,- EUR poplatok právnikovi
Cena je vrátane honoráru a služieb RK

Cena je 149.900€

V prípade záujmu volajte :

Ing.Viliam Halmeš
+421 911 661 213
v.halmes@flathouse.sk
Mostná 29, 949 01 NITRA
www.flathouse.sk

Typ nehnuteľnostiApartmán
Typ ponukyNa predaj
LokalitaGrécko - Kréta
Počet izieb2
Počet spální1
Počet kúpelní1
Výmera45 m2

Poslať otázky

Napíšte nám otázky ohľadom predávanej nehnuteľnosti.

Alebo nám zavolajte na tel.č. +421 911 66 12 13

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vybavenia vašich otázok.