Interiérový dizajn

Chceš mať svoje nové kreslo, prezradíme ti k nemu heslo 🙂

  Náš tím architektiek a architektov kreslí návrhy interiérov obytných a komerčných priestorov. Nekončíme však iba pri kreslení, zabezpečíme kompletnú realizáciu interiérov. Interiér je pre každého jedného znás to najdôležitejšie v byte alebo dome. Cheme sa cítiť útulne, príjemne a vychutnávať si teplo domova. Z vlastnej mladíckej skúsenosti viem, že je to nekonečné behanie po obchodoch, už len ten prejazdený benzín sa nedá spočítať :-), hodiny času stráveného hľadanním na internete a nakoniec v hlave len jeden veľký guláš. Druhý byt som si dal urobiť interiérovému dizajnérovi a spadol mi veľký kameň zo srdca.

Určite nechcete dopadnúť tak ako ja v prvom prípade a preto sa s dôverou môžete obrátiť na našich kreatívnych dizajnérov a ušetríme vám more času, peňazí a starostí. 

Dvojizbový byt, Nitra, Chrenová

Dvojizbový byt v Nitre si majiteľ vyhliadol na prenajímanie.

Návrh interiéru sme koncipovali tak, aby sa v byte pohodlne cítili tri osoby. Zmenili sme celý koncept rozloženia pôvodného pôdorysu bytu. Využitím nábytku na mieru sme vytvorili aj v relatívne malom byte množstvo úložných priestorov a zároveň docielili jeho vzdušnosť. 

detail návrhu

Kancelária, Nitra, Mostná ulica

Komerčný priestor v Nitre, kancelária spoločnosti Flathouse.

Návrh kancelárie sme koncipovali tak, aby keď prídu klienti a partneri Flathouse do kancelárie spoločnosti Flathouse, sa cítili akoby prišli do bytu príjemneho prostredia a nie do kancelárie. Kancelária je priestorom - bodom, kde sa stretávajú odborníci s odborníkmi, odborníci so zákazníkmi a zákazníci so zákazníkmi. 

detail návrhu
Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vybavenia vašich otázok.